Święto Pluszowego Misia - Pszczółki

W dniu 25 listopada Pszczółki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się od obejrzenia prezentacji, która przedstawiała dzieci z ulubionymi pluszakami. Potem były zabawy ruchowo – muzyczne i tańce przy piosenkach - „Misie szare obydwa”, „Jadą, jadą misie” oraz wspólna recytacja rymowanki „ Miś jest mały i puchaty, miś jest fajny i kudłaty. Miś jest gruby jak ta kula, misia zawsze się przytula”. Nie zabrakło też zabawy zręcznościowej „Niedźwiedzie łapy” . Dodatkowo Pszczółki wykonały piękne opaski na głowę – Miś i obejrzały prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z bajek. Ciekawą atrakcją była też fotobudka misiowa, w której dzieci mogły zrobić sobie zdjęcie. Było miło i wesoło:-)